Komora Hiperbaryczna EU 1570

Image

Komora EU 1570


Masz wpływ na własne zdrowie

Komora hiperbaryczna EU 1570 jest najlżejszą i o najwyższym ciśnieniu 1,5 ATA komorą hiperbaryczną w naszej ofercie.

Komora wyposażona jest w kątowy otwór wlotu powietrza zapewniający stały przepływ powietrza w komorze. Nowoczesny design z zachowaniem technologii medycznej zapewnia trwałość i funkcjonalność komory EU 1570. Konstrukcja komory NT1511 czyni tę komorę mobilną i łatwą w transporcie. Technologia podwójnego zaworu kontrolnego i trzy bardzo duże okna do obserwacji zapewniają wysoki komfort zabiegu.

Technologia przyjazna zdrowiu
Nowoczesna technologia zgrzewania tkanin metodą termojądrową i częstotliwością radiową zapewnia wytrzymałość i wysoką jakość.

Wąż powietrza i tlenu
Bezwybuchowe medyczne przewody tlenowe klasy premium do podłączenia sprężarki powietrza, koncentratora tlenu i klimatyzatora.

Zestaw do oddychania z tlenem
Unikalne urządzenie dostarczające tlen. Idealne do odzyskiwania oparzeń, leczenia urazów i opieki domowej. Dostarcza 93% do 96% tlenu. Przeznaczony do oddychania przez nos i usta.

Dodatkowo:
Wykonany na zamówienie wymienny zawór (unikalny dla naszych komór).
Uchwyt regulacji i manometr znajdują się obok siebie.
Dwa sztywne stabilizatory o pełnej długości.


Wnętrze i dodatkowe wyposażenie
Nasze komory są przystosowane do najwyższych standardów zapewniających najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

Materac z pianki memory
Wysokiej jakości materac antyalergiczny, anty-roztocza i materac ortopedyczny o wysokiej gęstości. Materac pokryty jest tkaniną antybakteryjną, która może być dezynfekowana lub sterylizowana. Zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do wnętrza komory.

Wnętrze

Rama wewnętrzna
Pierścienie i pręty ze stali nierdzewnej z systemem “szybkiego łączenia”.

Rama wykonana jest z nierdzewnej stali chirurgicznej rama składa się z dwóch pierścieni na końcach i dwóch poprzecznych prętów. System szybkiego łączenia pozwala na montaż w kilka sekund bez użycia narzędzi. Ten rodzaj konstrukcji, mimo że jest bardzo sztywny i bardzo wytrzymały, jest lekki i idealny zarówno do instalacji, jak i transportu. Taka konstrukcja zapewnia sztywną formę, gdy komora jest opróżniana.Zdjęcia produktu
Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie odpowiednio uwagę.