Komora Hiperbaryczna EU 1390

Image

Kapsuła EU 1390


Komora hiperbaryczna do użytku komercyjnego

Kapsuła o największej średnicy w naszej ofercie - najbardziej komfortowa dla dwóch osób (np. rodzic z dzieckiem).

Komora hiperbaryczna EU 1390 Zbudowany do użytku komercyjnego. Wszystkie elementy komory hiperbarycznej zapewniają zwiększone bezpieczeństwo i najwyższą możliwą trwałość. Ta komora hiperbaryczna jest idealna do zastosowania w klinikach lub ośrodkach zdrowia wzbogacając wizerunek o nową technologię.

Elementowa komora hiperbaryczna jest luksusową personifikacją. Konstrukcja zapewnia pozycję siedzącą lub leżącą.

Technologia przyjazna zdrowiu
Nowoczesna technologia zgrzewania tkanin metodą termojądrową i częstotliwością radiową zapewnia wytrzymałość i wysoką jakość.

Obudowa jest powleczona teflonem wzmacniając komorę wewnętrzną, jednocześnie zwiększając jego walory estetyczne. Zgrzewanie tkanin metodą termojądrową i częstotliwością radiową.

Zawory
Wykonany na zamówienie wymienny zawór. Uchwyt regulacji i manometr znajdują się obok siebie.

Stabilizatory
Kapsuła EU 1390 posiada dwa sztywne stabilizatory o pełnej długości zapobiegające przemieszczaniu się komory.

Bezolejowy kompresor powietrza
Komora posiada zasilanie powietrzem. Nasza sprężarka zaworowa dostarcza powietrze wężem laboratoryjnym zapewniającymi doskonałą wydajność. Wbudowana funkcja dwukierunkowe filtrowanie węgla aktywnego. Eliminuje stagnację powietrza wewnątrz komory i eliminuje możliwość zatrucia dwutlenkiem węgla.

10-litrowy koncentrator tlenu
Koncentrator jest łatwy w montażu i demontażu i nie wymaga konserwacji przez dwa lata. Dzięki oczyszczaniu powietrza Anion ten solidny koncentrator tlenu oferuje właściwą równowagę środowiska wewnątrz komory.

Wewnętrzna metalowa rama
Wykonana z nierdzewnej stali chirurgicznej rama składa się z dwóch pierścieni na końcach i dwóch poprzecznych prętów. System szybkiego montażu pozwala na instalację w kilka sekund bez użycia narzędzi. Ten rodzaj konstrukcji, mimo że jest bardzo sztywny i bardzo wytrzymały, jest lekki i idealny zarówno do instalacji, jak i transportu. Komora zachowuje formę, gdy komora jest w fazie dekompresji.


Wnętrze i dodatkowe wyposażenie
Nasze komory są przystosowane do najwyższych standardów zapewniających najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

Materac z pianki memory
Wysokiej jakości materac antyalergiczny, anty-roztocza, jest również materacem ortopedycznym o wysokiej gęstości. Pokryty jest tkaniną antybakteryjną, która może być dezynfekowana lub sterylizowana. Została zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do wnętrza komory.

Zestaw do oddychania z tlenem
Unikalne urządzenie dostarczające tlen z minimalnym kontaktem z twarzą.Przeznaczony zarówno do oddychania przez nos i usta. Przystosowuje się do stosowania po lewej lub prawej stronie i nie zawiera lateksu.

Wąż powietrza i tlenu
Medyczne przewody tlenowe klasy premium do podłączenia sprężarki powietrza, koncentratora tlenu i klimatyzatora.

Filtry powietrza
Wystarczy wymienić co 6 miesięcy, aby utrzymać optymalne oczyszczanie powietrza.

Anti-Roll Bolsters
Zewnętrzne stabilizatory w kształcie kołyski są dołączone do wszystkich komór NT. Te specjalnie zaprojektowane poduszki, wyposażone w regulację “na rzep”, zapobiegają przesuwaniu się komory. Są proste i łatwe do zainstalowania lub usunięcia.

Tłumik
Wysoce wydajny, antygrzybiczny tłumik wydmuchu powietrza. Skutecznie zarządza środowiskiem tlenowym wewnątrz komory, aby zapewnić bezpieczną i komfortową wentylację dla użytkownika.
Zdjęcia produktu
Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie odpowiednio uwagę.