Komora Hiperbaryczna EU 1380

Image

Komora EU 1380


Nowoczesna konstrukcja hiperbaryczna

Komora hiperbaryczna jest najbardziej popularnym i najbardziej uniwersalnym urządzeniem do terapii tlenowej.

Komora EU 1380 to nowoczesna konstrukcja. Jedna z naszych przenośnych komór tlenowych która cieszy się dużą popularnością sala wśród, lekarzy, fizjoterapeutów, rehabilitantów i zawodowych sportowców. EU 1380 to duża komora zapewniająca pełną swobodę ruchów dla użytkowników.

Obudowa wzmacnia komorę wewnętrzną, jednocześnie zwiększając jego walory estetyczne. EU 1380 posiada kątowy otwór wlotu powietrza zapewniają stały przepływ powietrza w komorze podczas zabiegów. NT1313 jest praktyczny i idealny dla klinik, siłowni i centrów rehabilitacyjnych. Pięć okien obserwacji pacjenta oświetla wnętrze światłem zewnętrznym. Przestronna konstrukcja w połączeniu z technologią medyczną zapewnia trwałość i funkcjonalność.

Technologia przyjazna zdrowiu
Nowoczesna technologia zgrzewania tkanin metodą termojądrową i częstotliwością radiową zapewnia wytrzymałość i wysoką jakość.

Zawory
Wykonany na zamówienie wymienny zawór (unikalny dla naszych komór).

Uchwyt regulacji ciśnienia i manometr znajdują się obok siebie.

Zestaw do oddychania z tlenem
Unikalne urządzenie dostarczające tlen z minimalnym kontaktem i bez kontaktu z twarzą. Przeznaczony zarówno do oddychania przez nos i usta. Przystosowuje się do pozycjonowania po lewej lub prawej stronie.

Wnętrze i dodatkowe wyposażenie
Nasze komory są przystosowane do najwyższych standardów zapewniających najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

Wąż powietrza i tlenu
Medyczne przewody tlenowe klasy premium do podłączenia sprężarki powietrza, koncentratora tlenu i klimatyzatora.

Zapasowe filtry powietrza
Wystarczy wymienić co 6 miesięcy, aby utrzymać optymalne oczyszczanie powietrza.

Anti-Roll Bolsters
Zewnętrzne stabilizatory w kształcie kołyski są dołączone do wszystkich komór NT.

Te specjalnie zaprojektowane poduszki, wyposażone w regulację “na rzep”, zapobiegają przemieszczaniu się komory. Są proste i łatwe do zainstalowania lub usunięcia.

Tłumik
Wysoce wydajny, antygrzybiczny tłumik wydmuchu powietrza. Skutecznie zarządza atmosferą komory, aby zapewnić komfortową wentylację dla użytkownik.Wnętrze

Stabilizatory
W wyposażeniu komory posiada dwa sztywne stabilizatory o pełnej długości.

Wewnętrzna metalowa rama
Rama wykonana z nierdzewnej stali chirurgicznej składa się z dwóch pierścieni na końcach i dwóch poprzecznych prętów. System „szybkiego montażu pozwala na instalacje ramy w kilka sekund bez użycia narzędzi. Ten rodzaj konstrukcji, mimo że jest bardzo sztywny i bardzo wytrzymały, jest lekki i idealny zarówno do instalacji, jak i transportu. Dzięki sztywnej konstrukcji zachowuje formę, gdy komora jest w fazie dekompresji.

Materac antyalergiczny
Wysokiej jakości materac antyalergiczny, anty-roztocza jest jednocześnie materacem ortopedycznym o wysokiej gęstości. Materac okryty jest tkaniną antybakteryjną, która może być dezynfekowana lub sterylizowana. Materac został zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do wnętrza komory.
Zdjęcia produktu
Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie odpowiednio uwagę.