Komora Hiperbaryczna EU 13170

Image

Komora EU 13170


Komfort komory siedzącej

Komora hiperbaryczna (siedząca) Hiperbaryczna komora tlenowa to innowacyjne urządzenie.

Bezpieczna, przenośna komora o miękkich ściankach dostępna na rynku Polskim. Zaprojektowane tak, aby zapewnić komfortową pozycję „siedzącą”, jak i „leżącą”.

Komora hiperbaryczna jest naszą jedną z naszych najpopularniejszych wersji zapewniających ciśnienie 1.3 ATA.

Kompaktowa na zewnątrz, przestronna i wygodna dla użytkowników Nowoczesna konstrukcja komory ma wiele szereg możliwości doposażenia w dodatkowe akcesoria.

Technologia przyjazna zdrowiu
Komora hiperbaryczna jest naszą jedną z naszych najpopularniejszych wersji 1.3ATA i zapewnia komfortowe wrażenia podczas zabiegu.

Najwyższej jakości konstrukcja urządzenia sprawia, że ta komora hiperbaryczna cieszy się ogromnym zainteresowaniem wsród naszych klientów.


Pokrowiec
Obudowa wykonana z trwałego materiału wzmacnia komorę wewnętrzną, jednocześnie zwiększając jego walory estetyczne. Zgrzewanie tkanin jest przeprowadzane metodą termojądrową i częstotliwością radiową.

Zamki
Komora wyposażona jest w bardzo szczelne zamki japońskiej konstrukcji YKK. zamykana jest silikonem i 3-warstwowym zamkiem, aby zapobiec wyciekowi ciśnienia.

Zawór ciśnienia
W razie potrzeby użytkownik może nacisnąć ten zawór, aby szybko opuścić ciśnienie w komorze, a następnie otworzyć zamek błyskawiczny i wydostać się w krótkim czasie.

Manometr zewnętrzny
Zewnętrzny, precyzyjny manometr, który pozwala kontrolować zmiany ciśnienia dowolnym momencie. Daje możliwość Dokładnej obserwacji ciśnienia poza komorą.

Manometr wewnętrzny
Pozwala na kontrolowanie zmiany ciśnienia przez użytkownika wewnątrz komory.


Wnętrze i dodatkowe wyposażenie
Nasze komory są przystosowane do najwyższych standardów zapewniających najwyższą jakość oraz komfort użytkowania.

Okna
Komora posiada dwa okna obserwacyjne. Osoby korzystające z zabiegu mogą obserwować otoczenie zewnętrzne oraz personel obsługujący zabieg widzi osobę wewnątrz komory. Taka konstrukcja skutecznie pomaga osobom cierpiącym na klaustrofobię przezwyciężyć strach przed zamknięciem.

10-litrowy koncentrator tlenu
Koncentrator jest łatwy w montażu i demontażu i nie wymaga konserwacji przez dwa lata. Dzięki oczyszczaniu powietrza Anion ten solidny koncentrator tlenu oferuje właściwą równowagę pomiędzy chłodem i ciszą. Uproszczona, dwuczęściowa konstrukcja pozwala na 15% typową poprawę jakości dźwięku i ulepszony proces chłodzenia. Tlen wprowadzany jest do komory hiperbarycznej z koncentratora tlenu który produkuje 93% czystego tlenu. Dwufunkcyjne filtrowanie powietrza dzięki aktywnym filtrom węglowym.

Wewnętrzna metalowa rama
Wykonana z nierdzewnej stali chirurgicznej rama składa się z dwóch pierścieni na końcach i dwóch poprzecznych prętów. System “Quick Connection” pozwala na montaż w kilka sekund bez użycia narzędzi. Ten rodzaj konstrukcji, mimo że jest bardzo sztywny i bardzo wytrzymały, jest lekki i idealny zarówno do instalacji, jak i transportu.

Materac z pianki memory
Wysokiej jakości materac antyalergiczny, anty-roztocza i materac ortopedyczny o wysokiej gęstości, pokryty jest tkaniną antybakteryjną, która może być dezynfekowana lub sterylizowana i zaprojektowana tak, aby idealnie pasowała do wnętrza komory.

Wąż powietrza i tlenu
Medyczne przewody tlenowe klasy premium do podłączenia sprężarki powietrza, koncentratora tlenu i klimatyzatora.

Filtry powietrza
Filtry z węglem aktywnym. Wystarczy wymienić co 6 miesięcy, aby utrzymać optymalne oczyszczanie powietrza.

Stabilizatory komory
Zewnętrzne stabilizatory w kształcie kołyski są dołączone do wszystkich komór. Te specjalnie zaprojektowane poduszki, wyposażone w regulację “na rzep, zapobiegają przemieszczaniu się komory. Są proste i łatwe do zainstalowania lub usunięcia.

Dodatkowe zalety
Drzwi wejściowe typu ślizgowego.
Przycisk awaryjny w celu zwolnienia ciśnienia w nagłych wypadkach.
System Interphone do łączności dwukierunkowej – wewnątrz i na zewnątrz komory.
Dwa przezroczyste okna podglądu.
Automatyczny system kontroli ciśnienia powietrza.
Klimatyzator do kontroli temperatury w komorze.
Regulowany zegar.
System jonizacji.
Łatwa instalacja.
Zdjęcia produktu
Wygląd produktu pasuje do każdego pomieszczenia, zwracając na siebie odpowiednio uwagę.